Vypadávání vlasů

Ztráta vlasů trápí až polovinu populace, zhruba 60 % mužů a 30 % žen. Údaje o tom, kolik může zdravému člověku vypadnout vlasů, se různí, ale nejčastěji se uvádí okolo 100 vlasů za den, po umytí to může být až 300. Pokud zaznamenáte vyšší počet padajících vlasů nebo během krátké doby výrazné zhoršení kvality vlasů, neváhejte nás kontaktovat si dohodnout si konzultaci.

Nejčastěji za vypadávání vlasů mohou naše geny a hormony, ale může to být způsobené věkem, stresem, nemocí, čí životním stylem člověka.

Možnosti ovlivnění ztráty vlasů a její léčby jsou závislé především na příčině vzniku. Náš tým vyhodnotí Vaše potíže a doporučí nejvhodnější řešení.

 

Novinka!

Nově nabízíme převratnou novinku v léčbě vypadávání vlasů (alopecie): dermarollerovou terapii s použitím nových vysoce účinných přípravků na bázi směsí kyseliny hyaluronové a stimulátorů růstu vlasů.

Kontaktujte nás pro více informací.Poraďte se s námi

Poraďte se s námi, zda-li  pečujete o své vlasy vhodně. Mnohdy ve snaze pomoci našim vlasům paradoxně činíme opak. Obzvláště namáhané vlasy (barvení) vyžadují speciální péči, protože mají časem tendenci slábnout. Prevencí a správným zacházením tak můžete v mnoha případech vypadávání vlasů předejít.