Korektivní dermatologie se zabývá korekcí kožních změn a dále také vzhledových vad kůže. Naplňuje léčebný, ale i kosmetický efekt.‪

Na jednotlivé problémy většinou existuje několik léčebných metod, proto berte služby zde uvedené jako neúplné. Ideálním počátkem řešení Vašich potíží je objednání se na konzultaci s lékařem našeho Institutu.

Pro objednání, či konkrétní dotazy volejte  +420 774 741 702


                       

 Omládněte pomocí vlastní krve

Estetická medicína se nechala inspirovat starými příběhy, ve kterých krev zajišťuje vitalitu, energii, sílu a krásu. Moderní metoda omlazení aplikací vlastní krve je zajímavá především díky své přirozenosti. Mládí je totiž skutečně ukryté v nás, stačí ho jen objevit a znovu využít...

Krevní plazma obsahuje růstové faktory a proteiny, které pokožku regenerují a startují procesy omlazení přirozenou a nebolestivou cestou. Je vyloučeno riziko alergie.

Jaký má tedy „Dracula therapy" efekt? Kůže se zpevňuje a projasňuje, vrásky se vyhlazují. Jedno sezení trvá zhruba 30 minut, dle rozsahu ošetřované plochy.

Zaujala Vás tato metoda? Zkonzultujte s námi Vaše požadavky na čísle 774 741 702

 

 

Microneedling (mikrojehličkování)

Je velmi přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem. Tato metoda je vhodná pro všechny typy pleti a pro jakoukoliv věkovou skupinu.

Terapie je prováděna v lokální anestezii a je bezbolestná. Nástroj má sterilní jehlový aplikátor, který v pleti vytváří tisíce mikrovpichů. V pokožce tímto způsobem vznikají tzv. "mikrokanálky", které se rychle uzavírají. Než se ovšem stihnou uzavřít, jsou do nich vpraveny výživné látky sér, díky nimž pokožka postupně buduje vlastní kolagenní a elastinová vlákna.

Čeho docílíme mikrojehličkováním?

1.    Zpomaluje nástup procesu stárnutí. Dochází k omlazení pokožky v dekoltu, na obličeji, krku, hřbetech rukou, pažích,  a na bříšku.

2.    Zlepšuje elasticitu tvorbou vlastního kolagenu, vyhlazuje vrásky a zmenšuje póry

3.    Snižuje hloubku vrásek

4.    Zlepší vzhled po akné i plastických operacích

5.    Účinně zmírňuje pigmentace

6.    Regeneruje pokožku poškozenou sluncem 

7.    Podporuje růst vlasů 

 

 

 

 

Proč je Vaše kůže důležitá

Kůže je naším štítem proti útočícím bakteriím a dalším vlivům prostředí.

Tím, že kůže tvoří povrch našeho těla, je současně tím, co lidé na nás nejvíc vnímají - ať už pohledem či dotekem.

Na kůži dnes velmi agresivně působí řada negativních vlivů prostředí (UV paprsky, chemické znečištění, povětrnostní podmínky, apod.). Kůže je též negativně ovlivňována chemickými látkami ve stravě.

Vaše kůže potřebuje odbornou péči

Kůže je velmi složitý a citlivý komplex. Z lékařského hlediska kůže patří mezi orgány tělní a vzniká embryonálně ze stejného základu jako nervová soustava a mozek. Potřebuje tudíž péči odborníka, který je schopen komplexně vyhodnotit stav a příčinu problémů. Na tomto základě poté může stanovit účinný postup léčby a vhodné přípravky.

Postup léčby a vhodné přípravky jsou velmi individuální a jeden a ten samý přípravek může mít dle konkrétního typu kůže a dalších aspektů i zcela opačné účinky!

Pokud se neodborník pod intenzivním vlivem poutavých reklam sám rozhodne léčit si sám - bez konzultace s odborníkem - "zaručeným" přípravkem například akné či celulitidu, riskuje, že své peníze vydal zbytečně a léčba nebude účinná. Hrozí též zhoršení stavu či vzniku nepříjemných vedlejších účinků.

Svěřte se proto do rukou skutečných odborníků!

Dermatolog: váš poradce na trhu kosmetiky

Přijďte k nám také pokud netrpíte zrovna akutními kožními problémy. Provádíme individuální lékařské posouzení vhodnosti použití různých kosmetických přípravků dle typů pleti, ročního období a dalších faktorů. Sestavíme vám individuální doporučení, jež vám zaručí, že budete používat pro vás nejúčinnější přípravky.

Ušetřete peníze zbytečně investované do nevhodně zvolené kosmetiky!

Sledujeme a zkoušíme pro Vás absolutní špičku mezi kosmetickými přípravky firem

  • Neostrata Company, Inc.
  • La Roche-Posay Laboratoire Pharmaceutique
  • Laboratoires Renophase
  • Restylane
  • Stylage Planmed
  • Surgiderm, Juvederm
  • Laboratoires Dermatologiques d`Uriage

Váš dermatolog pozvedne Vaše sebevědomí

Čas neúprosně mění zevnějšek každého z nás. S časem však lze do určité míry bojovat prostředky korektivní dermatologie. Poraďte se se svým dermatologem, s čím v danou chvíli začít.

Neočekávejte však nemožné, tj. omládnutí o dvacet let. Můžeme však zajistit, že po další řadu let budete vypadat stále stejně mladě a svěže. Čím dříve tedy o sebe začnete pod vedením korektivního dermatologa pečovat, tím bude váš vzhled po dlouhou dobu mladší.

Je prokázáno, že váš mladší a svěží vzhled vám zcela jistě kromě lepšího osobního pocitu zajistí i lepší uplatnění ve společnosti a profesi.