Estetická péče o Vaši tvář i tělo, jejímž základem je kombinace zkušeného dermatologa a aplikace moderních kosmetických metod...

Představujeme Vám Institut Estetické Medicíny ve Zlíně. Jsme zárukou profesionálního přístupu, jež jde ruku v ruce s diskrétností a skutečným zájmem o našeho pacienta. Poskytujeme Vám dokonalou péči nejen o Vaše zdraví, ale zároveň o Váš vzhled, který v dnešní době tvoří podstatnou část sebevědomí nás všech. Je nám ctí poskytovat tuto komplexní péči v příjemné atmosféře a v prostředí, ve kterém je Vám dobře. Naším cílem je Vaše spokojenost...

Náš tým sestává ze špičkových profesionálů ve svém oboru, jež jsou připraveni poskytnout Vám dokonalou péči a vstřícný individuální přístup. 

Objednejte se ke konzultaci na telefonním čísle +420 774 741 702


MUDr. Lenka Šustková

MUDr. Lenka Šustková je profesionální dermatovenerolog a korektivní dermatolog. Vystudovala Lékařskou fakultu v Brně. Absolvovala první a druhou specializační atestaci z oboru dermatovenerologie a poté i nadstavbovou atestaci z korektivní deramatologie.

Své zkušenosti získala mnoha lety praxe v krajské nemocnici ve Zlíně, na Kožní klinice v Brně a na kožní klinice v Praze ve FN Bulovka. V posledních letech provozuje soukromou praxi.

Absolvovala řadu specializačních kurzů se zaměřením na korektivní deramatologii zde i ve světě. Pravidelně se aktivně účastní renomovaných tuzemských i zahraničních odborných kongresů. Je členkou České dermatologické společnosti, České korektivní dermatologie a Evropské akademie dermatovenerologů (EADV).

Odborný personál

Naše asistentka Ludvika Horňáčková je kvalifikovaná diplomovaná zdravotní sestra s akreditací pro samostatné provádění lékařských úkonů. Má letitou praxi ve státních i soukromých zdravotnických zařízeních. Průběžně zvyšuje svoji kvalifikaci v souladu s moderními trendy v medicíně.

Kosmetiku zastává Markéta Mahdalová. Jejímž hlavním oborem v rámci studia byly Kosmetické služby, což zahrnuje také poctivou praxi. Své schopnosti dále rozvíjí a aktualizuje prostřednictvím odborných kurzů a to nejen v oboru péče o pleť jako takové, ale i v oboru vizážistiky.